Що дарувати дітям на свята в школі та в дитячому садку?

Це питання мамусі батьківського комітета виникає у них не один раз на рік. Щоб подарунки у всіх були однакові, а на Дні народження - різні, згідно з бюджетом, щоб подарунок відповідав віку та інтересам кожної дитини, щоб діти та їхні батьки були задоволені. Ми розуміємо Вашу проблему, тому що мамо особистий досвід роботи в батьківському комітеті. Впевнені, що ми зможемо допомогти Вам вибрати найкращі подарунки, які приємно здивують Ваших дітей. 

Якщо Ви знайшли те, що Вас цікавить на сторінках сайта або переглянувши каталоги або прайси видавництв, - чудово! Не відкладайте надовго, замовляйте прямо зараз! Якщо Вам важко зорієнтуватися - телефонуйте, ми готові допогти обрати подарунки діятм до свят: 

  • подарунки до Дня народження (хлопчикам та дівчатам різні згідно інтересам кожної дитини, приблизно однакові за бюджетом)
  • до Нового року та свята Миколая (хлопчикам та дівчатам максимально різні із одної серії)
  • маленькі подаруночки до свята Пасхи та Різдва
  • корисні подарунки до Дня Знань (1 Вересня)
  • красиві корисні подарунки для вихованців дитячого садка до їх головного свята - Випускного в дитячому садку
  • маленькі подаруночки-призи до конкурсів, змагань, естафет

А також дипломи, грамоти, подяки, комплекти декору до свята для класних кімнат та зал урочистих подій, вітальні плакати.

Телефонуйте, пишіть, ставьте нам задачі (можна одразу на весь рік), будемо здійснювати Ваші ідеї й виконувати всі побажання.