Огляд: Водні розмальовки

Для чого ми купуємо дитині водну розмальовку?

-        Для розвитку дрібної моторики пальців, точності рухів руки, для підготовки руки до письма з найменшого віку дитини, - відповість педагог

-        Для занять в дощову погоду, - відповість вихователь

-        Для розвитку творчого мислення, художнього смаку – відповість художник

-        Тому що це весело і дивовижно! – саме так відповідають батьки, які купують своїм малюкам водні розмальовки.

Що ж в цьому такого незвичайного? А Ви спробуйте дати таку розмальовку малюку і поспостерігайте за його обличчям. Ось він бере пензлик, занурює його у воду, і з серйозним (а може бути і з байдужим) видом починає водити по картинці. І тут… Увага! Не пропустіть момент! Серйозність кудись зникає, на обличчі спочатку здивування, тому що картинка розфарбовується водою у різні кольори, а потім – посмішка і радість, тому що це не фокус, який існує тільки мить, - картинка не зникає, а тільки й чекає, щоб юний художник-чарівник закінчив свій шедевр. Після цього наступає ситуація як у відомій рекламі: «…і нехай весь світ зачекає»! Ні в якому разі неможливо перервати це заняття! Дитина розмальовує одну картинку, переходить до іншої, міняємо воду, розмальовуємо наступну… «І це все?! А іншої такої книжечки немає? Дуже шкода…»

Тільки хочемо зауважити ось на ще. Подібний захват дитина відчуватиме тільки, якщо водна розмальовка буде якісною, і картинки розфарбовуватимуться у яскраві кольори. Пиши-Читай рекомендує Водні розмальовки видавництва УЛА (м.Харків). В серію входять 16 книжок на будь-який смак діточок: Тварини, Таємничі джунглі, Підводний світ, Жучки та комашки, Динозаври, Овочі та фрукти, Смачні ягідки, Чарівні квіточки, Маленькі модниці, Герої казок, Принцеси та феї, Загадковий космос, Морські кораблі, Транспорт, Машинки, Військова техніка.

Більше фото і детальна інформація про кожну книжку – на сторінках сайта http://www.pishi-chitay.com.ua/book/novi-vodni-rozmalovki-tvarini

В кожній книжечці 4 картинки для розфарбовування, кожна з яких займає максимум місця на сторінці. На зворотному боку сторінки картинки немає, тому Ви зможете розмістити на виставці абсолютно всі роботи юного художника або поділитися сторінками з друзями. Такий варіант буде зручним також для дошкільних закладів і центрів розвитку. При розфарбовуванні отримаємо кольори: червоний, жовтий, синій, зелений, помаранчевий, салатовий, бузковий. На форзаці книжки читайте віршики, скоромовки, прислів’я і загадки. Формат книжки 23*16.5см, обкладинка м’яка, цупкий папір сторінок.

Оберіть одну з книжечок серії (а краще одразу декілька) – подаруйте дитині радість, задоволення і трішки чарівництва!