Поширені запитання

Пиши-Читай пропонує послуги з закупівлі навчальної літератури для учнів/вихованців закладів освіти, а також методичної літератури для учителів, вихователів, психологів, логопедів, журналів документації. Нагадуємо, що з усім асортиментом навчальної літератури можна ознайомитися на сторінці сайту Пиши-Читай «Замовлення за каталогами видавництв».

Але як само можна зробити замовлення у Пиши-Читай і які саме переваги Ви при цьому отримаєте у порівнянні із звичайною покупкою в будь-якому магазині дитячої/навчальної літератури, читайте, будь ласка, відповіді на поширені запитання:

 

Питання: З чого почати роботу над замовленням?

Відповідь: Якщо Ви замовляєте для садочка: проінформуйте нас, за  якою програмою Ви навчаєте діточок і які посібники Ви маєте в якості основи для навчання. Далі ми сформуємо для Вас пропозицію, яка міститиме робочі зошити для вихованців, методичну літературу для вихователів, логопедів, психологів, наочний та дидактичний матеріал.

Якщо Ви замовляєте для школи: для замовлення літератури з будь-якого предмету для середньої та старшої школи або для замовлення всієї літератури для окремого класу початкової школи спочатку повідомте нам, за якою програмою працює Ваш заклад і який підручник (підручники) обрав вчитель за основу. Далі ми надамо список-пропозицію, в яку увійдуть підручники, робочі зошити, навчальні та наочні посібники, методична література для вчителя.

Ви зможете обрати із нашої пропозиції необхідне, а також додати літературу, що не увійшла в запропонований нами список, але зараз видається.

 

Питання: Скільки коштує послуга подбору навчальної літератури для закладу освіти?

Відповідь: Ця послуга є повністю безкоштовною.

 

Питання: Якщо навчальний заклад скористається Вашою послугою подбору навчальної літератури, як це вплине на ціни замовлених підручників/посібників/зошитів?

Відповідь: Ніяк не вплине. Ви платитимете тільки за літературу.

 

Питання: А у Вас можна замовити літературу тільки одного якогось видавництва?

Відповідь: Ні, ми працюємо з усіма провідними видавництвами навчальної та художньої літератури: Ранок, Освіта, Основа, Генеза, Оріон, Грамота, Абетка, Літера, Підручники і посібники, Богдан, Школа, УЛА, Весна, ПЕТ, Час майстрів, Кенгуру, Асса, та інші.

 

Питання: В чому перевага покупок у Пиши-Читай порівняно з покупкою літератури на сайті видавництв або в іншому книжному інтернет-магазині?

Відповідь: Замовляючи навчальну літератури у Пиши-Читай, ви включаєте в одне замовлення літературу різних видавництв, ми гарантуємо продаж за ціною виробника, надаємо знижку незалежно від кількості примірників з кожного видавництва, Ви отримаєте Ваше замовлення від одного постачальника. Головне – ми звільняємо Вас від турбот за відстеженням замовлень, сплати великої кількості рахунків й отриманню безлічі доставлень від різних видавництв. Крім того, ми цінуємо співпрацю із навчальним закладом, тому враховуємо всі Ваші побажання, а саме: надаємо інформацію новинок навчальної літератури, яка підходить Вашому закладу за програмою і освітнім напрямком, завжди готові доставити комплекти посібників для нових учнів чи поновити бібліотечний фонд.

 

Питання: У Вас є єдиний прайс на все, що можна у Вас замовити?

Відповідь: Ні, такого прайсу немає. Є прайс на літературу кожного окремого видавництва. Якщо Вам важко орієнтуватися в такій великій кількості прайсів, зверніться, будь ласка, за допомогою до наших менеджерів - вони радо проконсультують Вас з будь-яких питань

 

Питання: А можна замовлення надіслати не в прайсовій формі?

Відповідь: Так, можна. Ви можете написати лист на наш e-mail, зробити замовлення по телефону, надіслати список на Вайбер або навіть сфотографувати список, написаний власноруч, і надіслати його будь-яким способом.

 

Питання: Чи можна, щоб замовлення з кожного навчального предмету Ви обговорювали з вчителем з цього предмету?

Відповідь: Так, звичайно. Ми можемо складати замовлення з кожного предмету для Вашого закладу, спілкуючись з вчителем в будь-який зручний для нього спосіб. Тільки після остаточного врахування всіх потреб і узгодження із заступником директора (директором), буде сформовано рахунок-фактуру для сплати.

 

Питання: А можна в замовлення, по якому ми вже отримали рахунок-фактуру, ще додати декілька позицій?

Відповідь: Так, можна. Ви можете корегувати замовлення до тих пір, поки не сплатити за нього.

 

Питання: Як сплатити за замовлення?

Відповідь: Замовлення навчальної літератури сплачуються на наш розрахунковий рахунок згідно наданого Вам рахунку-фактури

 

Питання: Чи надаєте Ви документи для бухгалтерії?

Відповідь: Так, ми надаємо всі необхідні документи: рахунок-фактуру, видаткові накладні, документи реєстрації підприємства

 

Питання: Як швидко відбувається доставка замовлення?

Відповідь: Після сплати Вами за замовлення, ми докладаємо всіх зусиль, щоб доставити літературу якомога швидше. Строки доставки залежать від обсягу замовлення.

 

Питання: А що робити, якщо раптом на якусь позицію закінчиться тираж у видавництві?

Відповідь: Таке, на жаль, буває. В такому випадку ми уважно слідкуємо за виходом нового тиражу. При появі книг на видавництві ми одразу доставимо їх Вам.

 

Питання: Якщо на момент замовлення підручник оновлюється і ще немає тиражу, ми можемо зробити на нього замовлення?

Відповідь: Так, Ви зможете зробити передзамовлення: ми запишемо скільки примірників такого підручника Ви очікуєте і при появі нового тиражу, надішлемо Вам повідомлення і рахунок-фактуру.

 

Питання: Якщо в якийсь клас (в групу) прийде новий учень, можна буде замовити комплект книжок для нього? В такому випадку ціна на підручники/зошити теж буде зі знижкою?

Відповідь: Звичайно, Ви зможете замовити комплекти літератури для нових учнів. Всі дані по замовленнях Вашої школи/садочка ми зберігаємо і тому дуже швидко сформуємо рахунок-фактуру на комплекти для нових учнів. Знижка зберігається, доставка безкоштовна.

 

Питання: Чи можемо ми замовляти у Вас художню літературу для бібліотеки або для подарунків дітям?

Відповідь: Так, звісно. Ми допоможемо скласти таке замовлення з урахуванням Ваших потреб, віку і інтересів дітей

 

Питання: Чи можна замовляти у Вас зошити та посібники для підготовки до ДПА та ЗНО?

Відповідь: Так, можна. Зазвичай, тиражі нових зошитів та посібників для підготовки до ДПА і ЗНО виходять восени поточного навчального року. За Вашим попереднім замовленням ми будемо надавати Вам інформацію про появу нових посібників протягом навчального року. У разі потреби Ви зможете замовити їх у будь-який час

 

Питання: Ви приймаєте замовлення на шкільну документацію?

Відповідь: Так, приймаємо. Ви можете замовити класні журнали, табелі, свідоцтва досягнень учнів, журнали для адміністрації, медичної сестри, бібліотеки, їдальні, групи продовженого дня, гуртків, тощо

 

Питання: Після співробітництва протягом року на наступний навчальний рік нам треба буде формувати замовлення "з нуля"?

Відповідь: Якщо Вам так зручно, Ви надаєте список літератури, необхідної для реалізації навчального процесу на наступний навчальний рік. Але є і інший спосіб. Ми ретельно зберігаємо дані  всіх Ваших замовлень, що були отримані нами протягом навчального року. На основі цього списку ми можемо сформувати для Вас передзамовлення на новий навчальний рік, а Ви відмітите позиції, які будуть потрібні. Далі ми надсилаємо Вам список нових видань, які підходять до Вашої програми/підручників/потреб. Таким чином складаємо нове замовлення.